Goblin 570 kar uçuşu.

Ali Yalçın

Kıdemli Uye
İlgi Alanı
Heli
Bugün güzel, güneşli ve rüzgarsız havayı fırsat bilerek, 2 benim, 2 de Fatih abinin pilleri doldurup, yanımada bizim hobyle alakasız arkadaşı alarak, bastım gittim alana.

Amacım en son uçuşta salınım yapan kuruğu yeni ayarlarıyla test etmekti.
Sonuç süper kuyruk ip gibi oldu. [emoji4] banada 4 pil keyifle uçmak kaldı [emoji7] [emoji7]

a5d7ba75ddbdca9dc5ce03e54ea6d66a.jpg

11h6vdj.jpg

2n8wihi.jpg

2j47jtl.jpg

Goblin 570 kar uçuşu.

Karda uçmanın keyfi gerçekten de farklı oluyor, hele ki uçuş bir de hafta içi ise tadından yenmiyor :thumbup: :bravo:

Bu arada kuyruktaki sorunu ne yaptın da düzeldi Ali :rolleyes: Neymiş sıkıntı ??

Goblin 570 kar uçuşu.

Halil İbrahim KALAY' Alıntı:
Kar Beyaz Goblin Beyaz Maşallah....... İyi eğlence olmuş 4 pil
Teşekkürler evet ortamın rengine şahane uymuş [emoji7]

m8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Goblin 570 kar uçuşu.

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Karda uçmanın keyfi gerçekten de farklı oluyor, hele ki uçuş bir de hafta içi ise tadından yenmiyor [emoji106] :bravo:

Bu arada kuyruktaki sorunu ne yaptın da düzeldi Ali :rolleyes: Neymiş sıkıntı ??
Teşekkürler abi. Bayadır uçmuyordum parmaklarınızın pasını attık biraz.

Şuradaki rulman boşluk yapmış. Hallettik devam [emoji4]

55gkk.jpg

Goblin 570 kar uçuşu.

MaşaAllah Rabbim nazarlardan saklasın :)

Goblin 570 kar uçuşu.

Bravo Ali, hem kuyruğu halletmişsin hem de parmakların pasını silmişsin. :thumbup: :bravo:

Bu havada 4 pil yakan bence yazın sezon açılınca 14 pili rahat rahat yakar. :halay: :hoppa: :RCKolik:

Goblin 570 kar uçuşu.

Türker Akgün' Alıntı:
Bravo Ali, hem kuyruğu halletmişsin hem de parmakların pasını silmişsin. [emoji106] :bravo:

Bu havada 4 pil yakan bence yazın sezon açılınca 14 pili rahat rahat yakar. :halay: :hoppa: :RCKolik:
Abi yanımda modelci olmadığı için arkadaş sıkılmasın diye peş peşe ara vermeden uçtum. Yoksa normal buluşmada sohbet muhabbet 4 veya 5 pil anca yakıyoz. Bazen muhabbet daha tatlı oluyor uçmaktan [emoji5]