15.09.2015 - Arda Erkan << Goblin 700 >> 3D Flight

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan burak
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Gerçekten 10 numara uçuş olmuş. Çok beğendim :) :)

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
Hez zaman diyorum model yere yaklaştıkça bi başka heyacan oluyor.
Uçuş mükemmel. haraketler çok stabil. özellikle proflipler çakılı gibi çıkıyor. maşallah diyelim tabi... :bravo: :bravo: :bravo:

Ayriyetten Burak içinde çok sevindim. Yozgatta diyordu yeni makina için. nasıl bizde kaşıntı oluyorsa , Burak da da aynısı olmuş. Hayırlı olsun. güle güle kullan.

Sağol canım kardeşim.Hayat uçup sizlerle paylaşınca güzel tabi sizlerin beğenisini almak çok daha önemli. :)

tamerkaymakci' Alıntı:
Ellerinize sağlık, uçuşta çekimde güzel. Tebrikler %p

Teşekkürler Tamer abi. :)

İbrahim DEMİRBİLEK' Alıntı:
Arda Erkan' Alıntı:
Valla sen geleceksin diye çok sevindim. Bekliyorum,seçimleren önce yola çık. ;D

oguzhannn' Alıntı:
Gerçekten 10 numara uçuş olmuş. Çok beğendim :) :)

Teşekkürler Oğuzhan. :)

Arda Erkan' Alıntı:
...modelde toplayacağız sözünü aldım. :halay: :halay:
Vay işte bu çok güzel haber. :yuppi: :yuppi:

Arda'ya bu kadar yakın olupta uçmamak olmazki zaten. :laugh: Takipçisiyiz. :RCKolik:

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
Hez zaman diyorum model yere yaklaştıkça bi başka heyacan oluyor.
Uçuş mükemmel. haraketler çok stabil. özellikle proflipler çakılı gibi çıkıyor. maşallah diyelim tabi... :bravo: :bravo: :bravo:

Ayriyetten Burak içinde çok sevindim. Yozgatta diyordu yeni makina için. nasıl bizde kaşıntı oluyorsa , Burak da da aynısı olmuş. Hayırlı olsun. güle güle kullan.

Çok teşekkür ederim Erhan. Aynen bu işinde kaşıntısı çok fena. :laugh:

tamerkaymakci' Alıntı:
Ellerinize sağlık, uçuşta çekimde güzel. Tebrikler %p

Teşekkür ederiz. :)

Türker Akgün' Alıntı:
Çekimi onunla yaptığı için kamerayı da göremedik ama :laugh:
Aslında fotoğraf, video çekimleriyle alakalı sırlarını paylaştığın konular açabilirsin Burak bence forumda. ;) Çokta ilgi göreceğine eminim, şöyle bir bakıyorumda bu hobiye meraklıların neredeyse yarısı iyi fotoğraf ve video çekebilmek için de uğraşıyorlar ve hobi boyutunda fotoğrafçılıkla da ilgileniyorlar.
Hatta bende ara ara niyetleniyorum ama o kadar çok detay var ki doğru makineyi alabilmek bile bir olay, onun içinde ayrı bir forum kurmak lazım. :lollol:

:laugh:

Kamera, bir kaç farklı lensiyle beraber Sony a6000.

Önerilerini dikkate alacağım Türker abi, fırsat bulduğumda dediğin gibi konular açabilirim. :thumbup:

Senin niyetin varsa doğru makineyi beraber seçeriz abi, söylemen yeter. :)

Türker Akgün' Alıntı:
Vay işte bu çok güzel haber. :yuppi: :yuppi:

Arda'ya bu kadar yakın olupta uçmamak olmazki zaten. :laugh: Takipçisiyiz. :RCKolik:

:laugh: Ah bu Arda yokmu, yakamı bırakmıyor bir türlü. ;D

Yakın zamanda imkansız gibi gözüksede, ilerleyen zamanlarda bir ihtimal diyebilirim. :laugh:

Doğukan Ocak' Alıntı:
RcKoliğin en iyi pilotu :thumbup:

Haydaaa :) Kardeşim o senin taktirin olmuş ama bizim aramızda en iyisi vs. diye bir kıyas söz konusu olmadığını sende biliyorsun. Eğlencesine ve sürekli iyi uçmak için çalışıyoruz. Bu saaten sonra profosyenel bir beklentimiz yok zaten ama organizasyonlarda ailemizi ne kadar iyi temsil edersek o kadar iyi tabi.. Bende bu konuda üstüme düşeni yapmaya ve kendimi sürekli geliştirmeye çalışıyorum. :) :)

Selam ve sevgilerle :halay:

Arda kendine has bir havasi olan biri, etkileyici ucuslar yapiyor ve seyrettiriyor bu bir gercek,
Uçuşunu seyrederken korku hissettigin tip bir tarzi var, buda heyecan dediğimiz şeyi yukarı taşıyor,

En iyi en kotu olayina girmeyecegim aramizda iyi pilotlar çok, ama işin özü Arda iyi bir pilot, daha fazla mutevazilige gerek yok :lol:

ellerinize sağlık uçuş ve çekim çok profesyonel olunca izlemek ayrı bir zevk veriyor insana :saygilar:

Zevkle izledim Arda :) Çekimler de on numara olmuş Burak :)

Paylaşım için teşekkürler, izlemesi gerçekten keyifli :saygilar:

Tatil nedeniyle bulunduğun yerde biraz internet sıkıntım var, o yüzden yeni izleme fırsatım oldu.

Bu iki super bir ikili. Ucan da çeken de Türkiye standard üzerinde olunca izlemesi cok keyifli uçuşlar paylaşılıyor. Her ikinizin de ellerine saglık arkadaslar :halay:

Yeni acılar daha dogrusu olması gereken acılar ve yeni hareketler ile super bir uçuş olmuş Arda, Sticklerine saglık :bravo:

Burak sana da bu guzel cekim ıcın tesekkur ederiz, ellerine saglık. Rica etsek yeni bir konu başlığı altında yeni makinanın özelliklerini ve bir profesyonel olarak neden bunu tercih ettigini, daha ucuz alternatifleri de dahil ederek bizlerle paylasabilir mısın acaba. Eminim bir cok arkadasın cok işine yarayacak guzel bilgiler ortaya çıkacaktır. Şimdiden tesekkur ederiz :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mehmet ÖZER' Alıntı:
ellerinize sağlık uçuş ve çekim çok profesyonel olunca izlemek ayrı bir zevk veriyor insana :saygilar:

Teşekürler Mehmet. :)

Rasim Öztürk' Alıntı:

Teşekkür ederiz Rasim. :)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Tatil nedeniyle bulunduğun yerde biraz internet sıkıntım var, o yüzden yeni izleme fırsatım oldu.

Bu iki super bir ikili. Ucan da çeken de Türkiye standard üzerinde olunca izlemesi cok keyifli uçuşlar paylaşılıyor. Her ikinizin de ellerine saglık arkadaslar :halay:
Yeni acılar daha dogrusu olması gereken acılar ve yeni hareketler ile super bir uçuş olmuş Arda, Sticklerine saglık :bravo:
Burak sana da bu guzel cekim ıcın tesekkur ederiz, ellerine saglık. Rica etsek yeni bir konu başlığı altında yeni makinanın özelliklerini ve bir profesyonel olarak neden bunu tercih ettigini, daha ucuz alternatifleri de dahil ederek bizlerle paylasabilir mısın acaba. Eminim bir cok arkadasın cok işine yarayacak guzel bilgiler ortaya çıkacaktır. Şimdiden tesekkur ederiz :D

Rica ederim Mehmet abi, ben teşekkür ederim güzel sözlerin için. :)

Elbette ilk fırsat bulduğumda dediğin gibi bir konu açacağım abi. :saygilar:

Evrim SUTEL' Alıntı:
Arda kendine has bir havasi olan biri, etkileyici ucuslar yapiyor ve seyrettiriyor bu bir gercek,
Uçuşunu seyrederken korku hissettigin tip bir tarzi var, buda heyecan dediğimiz şeyi yukarı taşıyor,

En iyi en kotu olayina girmeyecegim aramizda iyi pilotlar çok, ama işin özü Arda iyi bir pilot, daha fazla mutevazilige gerek yok :lol:

Evrim abim teşekkürler. :) Gölyakada az ısrar etmedin Arda biraz yüksek uç lütfen diye :D

Mehmet ÖZER' Alıntı:

Teşekkürler Mehmet kardeşim.

Rasim Öztürk' Alıntı:

Beğenmene sevindim Rasim. Teşekkürler :thumbup:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:

Teşekkürler abim beğenmene sevindim. :) :yuppi:

Arda inan bana kendimden veya bizlerden once seni dusundum modele cok yakinsin diye,
Benim yanimdan bir kere pal firladiya ondan kaldi o endise, yavas yavas gidiyor insallah,
Sen cok iyisinde bu meret elektronik olarak bir hata falan yapar Allah korusun, uzme bizi...Guvensizligim sana degil kul yapisi merete... :RCKolik:

Evrim SUTEL' Alıntı:
Arda inan bana kendimden veya bizlerden once seni dusundum modele cok yakinsin diye,
Benim yanimdan bir kere pal firladiya ondan kaldi o endise, yavas yavas gidiyor insallah,
Sen cok iyisinde bu meret elektronik olarak bir hata falan yapar Allah korusun, uzme bizi...Guvensizligim sana degil kul yapisi merete... :RCKolik:

Abi bende Yozgat'ta son anda bir manevra ile kontrolden çıkan trex 700 nitrodan kurtuldum.Birde üstüne yarışmada uçuş yaptım şimdi olsa yapmak istemezdim herhalde.

İlk defa böyle birşey yaşadım, Allah korudu. :-\ Gerçekten dikkatli olmak lazım hemde çok.

O yüzden ne demek istediğini gayet iyi anlıyorum. Bende o psikolojiden yeni yeni çıkmaya çalışıyorum.

Ayrıca bende tam bu dediğini kanıtlar niteklikte bir paylaşım yapacaktım birazdan :D