[Video]:23.09.2015 // Arda Erkan - Goblin 700 // 3D Music Flight & Fiction

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan burak
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

burak

Uye
Web sitesi
www.flickr.com
Merhaba arkadaşlar;
Öncelikle hepinizin bayramı mubarek olsun. :)

Dün sabahtan, mevcut uçuş alanımızın yakınlarında kurbanlıklar olması ve aşırı kalabalık olması sebebiyle yeni bir alan arayışına girdik. Yaklaşık 2 saatlik off-road macerası sonrası güzel bir alan bulduk ama ilk uçuşu bitiremeden yağmur bastırdı. :laugh: Neyseki kısa bir süre sonra bulduğumuz yeni alanda yağmur dinmiş, hava açmıştı. :yuppi:

Arda, kafamda oluşturmuş olduğum kurguya uygun olarak uçuşlar yaptı. Baya adrenalin dolu geçti diyebilirim, vizörün başında yüreğim ağzıma geldi bir çok kez. :laugh:

İyi seyirler. :thumbup: (1080p tavsiye edilir)

Harika uçuş ve çekim / editleme olmuş :thumbup:

İzlerken ben de bir iki kere aha kuyruk gitti dedim :laugh:

Valla ben de aynı şeyi dedim :D Yürekleri hoplatan guzel bir uçuş ve video düzenleme olmuş. Bayram şekeri olarak guzel oldu, ellerinize saglık arkadaslar :halay:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Uçuş tek kelimeyle harika. Çekim güzel. Olumsuz bir eleştiri yapmak gerekirse ben müziği beğenmedim. O da kişisel bir tercih

Arda , Burak , uçuş hakikaten mükemmel , adrenalin çok yüksek , bir iki kere bende aha Arda kırdı diye hopladım ama böyle olmamış Arda ,helikopteri havada uçuruyoruz kardeşim , yerde değil , :laugh: , azcık limitleri fazla zorlanmış bir uçuş olmuş........ :thumbup:

Burak senin de eline sağlık kardeşim , edit de müzik de güzel , zaten daha iyi bir müzik denesen youtube filtresine takılıyor malesef...... :saygilar:

Arda yerde ucar gene dokturmus :bravo:

Rasim Öztürk' Alıntı:
Harika uçuş ve çekim / editleme olmuş :thumbup:

İzlerken ben de bir iki kere aha kuyruk gitti dedim :laugh:

Rasim sağolasın. :) Burakta baya korktu, Tabi bide vizörden zoomlu görünce. ;D

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Valla ben de aynı şeyi dedim :D Yürekleri hoplatan guzel bir uçuş ve video düzenleme olmuş. Bayram şekeri olarak guzel oldu, ellerinize saglık arkadaslar :halay:

Abi bu yeni mekanı sevdim hem düz hemde geniş olunca yere istediklerimi biraz daha iyi yansıtabiliyorum.

Bayram tatlısı bizden çayı alıp izlemesi sizden. :)

Cahit Kaş' Alıntı:
Uçuş tek kelimeyle harika. Çekim güzel. Olumsuz bir eleştiri yapmak gerekirse ben müziği beğenmedim. O da kişisel bir tercih

Abi teşekkürler.Telif hakkı olmayan müzikler arasında en uyumlusu bu geldi. Seçenekler kısıtlı olunca. :)

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Arda , Burak , uçuş hakikaten mükemmel , adrenalin çok yüksek , bir iki kere bende aha Arda kırdı diye hopladım ama böyle olmamış Arda ,helikopteri havada uçuruyoruz kardeşim , yerde değil , :laugh: , azcık limitleri fazla zorlanmış bir uçuş olmuş........ :thumbup:

Burak senin de eline sağlık kardeşim , edit de müzik de güzel , zaten daha iyi bir müzik denesen youtube filtresine takılıyor malesef...... :saygilar:
Hakan abim teşekkürler. :thumbup:

Artık kuyruk vs. yere vurur yere yakın uçuşlarda vs. göze aldım ama yere yakın uçmakta en çok zorlayan piroflip tabi.

Evrim SUTEL' Alıntı:
Arda yerde ucar gene dokturmus :bravo:

Abim teşekkürler sizlerin keyifle izleyebilmesi için elimden geleni yapmaya çalışıyorum sadece. :saygilar:

Süpersiniz maşallah…

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yaw abi nasil insanlarsiniz siz :o
Maşallah :bravo:
Seneye kadar belirlemis oldugun pilotaj seviyesine daha da çabuk geleceksin ben buna yürekten inaniyorum.
Daha sonra sana da şu cümleyi rahatlikla kullanabiliriz.
"Biz Arda'nin insan olduguna inanmiyoruz :laugh:"
Öyle ucarsin yani :saygilar:
Bu arada çekim ve düzenleme de harika olmuş ellerinize saglik

İkinizinde ellerine sağlık , zevkle izledim %p

Herkese çok teşekkürler. Beğenmenize sevindim. :thumbup:

Arda Dunkan was here :)
Elinize sağlık çok çok güzel bir Edit ve uçuş performansı izlettiniz bizlere :)

Nexus 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Abi ellerine sağlık keyifle izledim , tam istediğim uçuş stili.

Her zaman söylüyorum , uçuş alanı uçuşu çok etkiliyor cidden. Diğer alanda ki uçuş stiline göre baya fark gördüm tekrar tebrik ediyorum :thumbup:

Harika bir prodüksiyon, ekip sağlam olunca ortaya böyle bir eser çıkmış. :bravo: :bravo:

Kısa, adrenalini yüksek harika bir video... :coolxf: Stick ve deklanşör doğru parmaklarda olunca olabilecek birşey ancak. :thumbup:

Keyifle izledim ellerinize emeğinize sağlık çok güzel bir görsel şölen. Teşekkürler.