JR PROPO FORZA 450 TAKIMI

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan arda
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Rasim Öztürk' Alıntı:
Şunlara bi bakabilir misiniz ya;

RP400275023SG
RP400318687SG

Eskişehire sevk edilmiş mi, dağıtıma çıkıyor mu? Bugün gelse efsane olur :) Benim ptt yurtdışı gönderi takibi cortlamış da... Yurtdışı hareketleri gösterip yurtiçini gösteremeyen formda.
RP400275023SG
İSTANBUL(AVR)/BAKIRKÖY İST.ULUSLARARASI PİM 06/11/2014 21:23:09 Torbaya Eklendi
İSTANBUL(AVR)/BAKIRKÖY İST.ULUSLARARASI PİM 06/11/2014 21:51:11 İSTANBUL AVPİM Merkezine Sevk İşlemi Gerçekleşti.
İSTANBUL(AVR)/ZEYTİNBURNU İSTANBUL AVPİM 06/11/2014 23:19:45 Posta Teslim Bordrosu Mübadele Servisine Geldi
İSTANBUL(AVR)/ZEYTİNBURNU İSTANBUL AVPİM 07/11/2014 06:56:12 İSTANBUL AVPİM Merkezine Sevk İşlemi Gerçekleşti.

RP400318687SG
ESKİŞEHİR/MERKEZ ESKİŞEHİR P.İ.M 07/11/2014 07:27:50 Alıcı Merkez Torbayı Açtı
ESKİŞEHİR/MERKEZ ESKİŞEHİR P.İ.M 07/11/2014 07:31:02 Torbaya Eklendi
ESKİŞEHİR/MERKEZ ESKİŞEHİR POSTA DAĞITIM 07/11/2014 08:30:48 Torbadan Alìndì
ESKİŞEHİR/ ESKİŞEHİR POSTA DAĞ. MRK. 07/11/2014 08:36:22 DAGITICIYA VERiLEREK DAGITIMA ÇIKARILDI
ESKİŞEHİR/MERKEZ ESKİŞEHİR P.İ.M 07/11/2014 08:48:03 Torba Kapandı

En azıdan şarj aleti ve güç kaynağı geliyor :halay: Teşekkür ederim Tevfik abi ;)

Senin kontrolü gerçekleştirdiğin link hangisi?

EDİT: turkiye.gov.tr imiş sanırım. Orda detay seviyesi daha iyi...

Evet videoyu ayarlabilidim. Biraz zor oldu günümün yarısını buna harcadım diyebilirim ama değdiğini düşünüyorum. :)

Youtube kanallarında bu tarz videolar izlerken çok keyif alıyordum. Banada kısmet oldu çekmek :)

Ynt: JR PROPO FORZA 450 TAKIMI

Ellerine ve emeğine sağlık, gerçekten güzel bir çalışma olmuş.[emoji106]

Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkürler abi. :saygilar:

Arda Erkan' Alıntı:
Evet videoyu ayarlabilidim. Biraz zor oldu günümün yarısını buna harcadım diyebilirim ama değdiğini düşünüyorum. :)

Youtube kanallarında bu tarz videolar izlerken çok keyif alıyordum. Banada kısmet oldu çekmek :)
Tek kelime ile harika olmuş Arda :bravo: :bravo: Muzik seçimi, çekim çok hoş :halay:

Baştan sona zevkle izledik az önce Türker ile beraber :bravo: :yuppi:

Baya uğraşıldığı belli. Akşama eve gidince izlicem. Ellerine sağlık.

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Tek kelime ile harika olmuş Arda :bravo: :bravo: Muzik seçimi, çekim çok hoş :halay:

Baştan sona zevkle izledik az önce Türker ile beraber :bravo: :yuppi:

Teşekkürler abi , beğenmenize çok sevindim.

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
Baya uğraşıldığı belli. Akşama eve gidince izlicem. Ellerine sağlık.

Teşekkürler kardeşim. Aynen özelikle video editleme uğraştırdı. :laugh:

Arda Erkan' Alıntı:
Teşekkürler abi , beğenmenize çok sevindim.

Teşekkürler kardeşim. Aynen özelikle video editleme uğraştırdı. :laugh:
Arda bu kadar emek, bu kadar zahmet. Bu videoyu beğenmeyeni "Allah taş eder, taş" :lol: :lol:

Arkadaslar forza 450 den bende aldim benide eklermisiniz

Akan Bey hayırlı olsun.

Tapatalk kullanılarak gönderildi
Rasim, artık sana bir satellite hediye etmeleri lazım.[emoji12]

akan tekin' Alıntı:
Arkadaslar forza 450 den bende aldim benide eklermisiniz
Süpriz oldu bizim için Akan bey :thumbup: Hayırlı uğurlu olsun :halay: İlk mesaja isminiz ilave edildi ve FORZA TEAM tam 9 kişi oldu :o :o :D :bravo:

Hayırlı uğurlu olsun, kırımsız uçuşlar Akan abi ;)

Yalnız trex450 kullanıcılarından fazla oluyoruz günden güne ;D ;D ;D

1- Erhan Yılmaz
2- Mevlüt Yılmaz
3- Tevfik Sıkılı
4- Arda Erkan
5- Murat Kurdoğlu
6- Rasim Öztürk
7- Usame Battal
8- Ömer Kurtul
9- Akan Tekin

Dipnot: Bence öyle de olmalı... Daha önce trex de topladım, geçen yıl trex450sport, bu yıl trex450 plus, aynı zamanda Mevlüt abinin trex450 pro'su ile de ilgilendim çeşitli seferler. Yani 500 lira civarlarına trex ikinci el ilanları görüyorum, üzülüyorum. Şu model dururken... Neyse tercihlere saygım var ama yerleşik model, yedeği kolay bulunur diye öyle oluyor herhalde... Tabii devasa fark yoktur aralarında kıyaslasak ama trex üstün diyebileceğiniz bir tek nokta yoktur diye düşünüyorum, yada en azından benim görüşüm öyle...

Ama biz de artık 9 olduk, çığ gibi büyüyoruz.

Rasim Öztürk' Alıntı:
.. Neyse tercihlere saygım var ama yerleşik model, yedeği kolay bulunur diye öyle oluyor herhalde... Tabii devasa fark yoktur aralarında kıyaslasak ama trex üstün diyebileceğiniz bir tek nokta yoktur diye düşünüyorum, yada en azından benim görüşüm öyle...
JR ve kalitesini bilemem zira hiç JR olması :-\ Rasim ama ALIGN başka kuş tanımam :lollol: :lol:

Arkadaşlar ben Jr Forza da Gaui nx4 deki ikonu kullanıcam. Ve dedim madem ikonu kullanıcam. Ilk onun governor unu kullanırım dedim. Zira ESC nin de governor özelliği var ama yurt dışı formlarda kötü bahsedilmiş.

Şimdi diceksiniz. Erhan küçücük heli dede governor kullanılırmı. Ben artık governor é alıştığım her sistemde kullanım taraftarıyım. Düz Curve veya fule yakın gaz Curve leri bana mantık olarak ters geliyor.

Bende hobiwing rpm söndürdü sipariş verdim. Bide İkon için governor kablosu. Bakalım 2700-2800 arası önermişler. Denicez görecez