[Urun]: Ev içerisinde Mikro Car FPV (Hamam Böceğinin Gözünden)

[Urun]: Ev içerisin de Mikro Car FPV (Hamam Böceğinin Gözün den)

Cahit Kaş' Alıntı:
Bu ara ben de "çocuklara" ;D bir araba bakıyotdum.

Baba hadi yeter artık biraz da ben oynayayım diyorlar mı ;D

Rasim Öztürk' Alıntı:
Baba hadi yeter artık biraz da ben oynayayım diyorlar mı ;D
Aslında bizim çocuklar da bir bakıma modelci oldular. İki tane cheerson cx10 pert ettiler. Bi ekskavatör almıştım. Oyuncak ama baya sağlam bir şeydi. Hala da sağlam. Paletli olduğundan her zemime uyardı. Ta ki eşim paletlerini çöpe atıncaya kadar. Neymiş efendim ortalıktaymış >:(
Şimdi de halıda da giden bir şey istiyorum. Tabi oyuncak olsun da istemiyorum. D&R da 169 TL. Siparişi verdim.

Neden açıyorsunuz şöyle başlıkları yaw :D Ben de aldım.

Bi süre takılırım, sonra yeğenime hediye :laugh:

Hadi ben de aldım :lol:

HPI Baja Q32 Kullanıcılar Kulübü

1- Musa Serdar Terzioğlu
2- Cahit Kaş
3- Rasim Öztürk
4- Emre Kaman

c@n' Alıntı:
Serdar anteni sanırım çubuk anten içerisinden söküp lehimledin. anten normal kablo olmadığı sürece yani coax. olduğu için anten boyutu önemli değil, kısaltabilirsin. Bana çok uzun geldi, koltuk altına rahat girmez :laugh:

Benim koltuklarin alti yuksek olduğu için rahatlikla girip çıkıyorum ve Benim Qav 210 üzerindeki FPV ile karşılaştırarak mesafe testi yaptım ikisi de aynı görüntüyü verdi parazit felan yok... o yüzden boyutunu pek ellemedim.

Rasim Öztürk' Alıntı:

1- Musa Serdar Terzioğlu
2- Cahit Kaş
3- Rasim Öztürk
4- Emre Kaman

Az kaldı HPI kendime sponsor alıcam :D önce güzel bir video düzenlemem lazım ve hazırlamaya başladım :D

Rasim Öztürk' Alıntı:

1- Musa Serdar Terzioğlu
2- Cahit Kaş
3- Rasim Öztürk
4- Emre Kaman
Mehmet Abi de dayanamayacak. O da alır ;D

Cahit Kaş' Alıntı:
Mehmet Abi de dayanamayacak. O da alır ;D
Ya arkadas, 1 saat forumu bos birakiyoruz aninda yeni bir Takim kurulmus oluyor :laugh: ;D

Ben haftaya siparis vereyim, hanim subat tatilinde kendi memleketine gidince ;D

Ben fpv sinde değilim de, kırtasiyeden biraz mukavva alıp abidik gubidik rampalar yapasım var :D

O zaman HPI Baja Q32 ile ilk videomu paylaşim :RCKolik: Kesinlikle video da hızlandırma yoktur ben bile izlerken kendimden şüphelendim tekrar ham videoya baktım harbiden bu şekilde :D İyi seyirler Müzik ile çok canlı olmuş be yaa :D

Şimdi bizler şöyle ucuz yollu bir kamera, verici, alıcı, lcd monitör almak istedik diyelim. Neleri alalım? (banggood da bulunan ürünler olması tercih sebebi)

Rasim Öztürk' Alıntı:
Şimdi bizler şöyle ucuz yollu bir kamera, verici, alıcı, lcd monitör almak istedik diyelim. Neleri alalım? (banggood da bulunan ürünler olması tercih sebebi)
Bakınız 2 mesaj yukarı :laugh: ;D

İşin şakası bir yana Musa zaten 1.mesaja Kamera, Verici ve anten bilgilerini ektemiş. Bir tek alıcı ve LCD Monitor ya da Gözlük kalıyor belirlenmesi gereken.

http://www.banggood.com/600TVL-8_0MP-14-2_8mm-CMOS-FPV-170-Degree-Wide-Anlge-Lens-Camera-PALNTSC-p-984345.html
http://www.banggood.com/FPV-5_8GHz-Micro-CL-TX-Anternna-0_8g-Lightweight-p-973291.html
http://www.banggood.com/FPV-5_8G-200mW-Wireless-Audio-Video-Transmitter-Module-TX5823-p-84780.html

Şimdi öyle bir seçim yapalım ki, gerekirse bu konfigurasyonu MICRO Quadro da kullanabilelim derim ki Can da aynı verici ve kamerayı önermiş :halay:

https://www.rckolik.com/micro-130-mm-fpv-quad-toplayalim-evde-fpv-keyfi-t10853.0.html