[Video]: Tam Zamanlı Rckolik Ankara Uçuş Ekibi // Uçuşlara Devam //07.06.2015

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan arda
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
[Video]: Tam Zamanlı Rckolik Ankara Uçuş Ekibi // Uçuşlara Devam //24.05.2015

Kardeşim videolar için teşekkür ederim. :thumbup: Çantalarımız gerçekten şahane oldu valla özellikle arabanın bagajını nitroya bulaştırmaktan kurtardım :laugh: ilerki zamanlarda da daha büyük bir heliye geçecek olursakta çantamız bize her türlü yeter :halay:

Minititannın hava teslimi videosuda güzel olmuş gerçekten çok atik bir heli komutlara çok seri cevap veriyor ama biraz zapttetmek zor :lollol: senin ayarlarının üstüne baya bi expo vererek dizginleri elime almaya çalışıyorum :lollol: Model içinde ayrıca tekrardan teşekkür ederim kardeşim %p

Arda Erkan' Alıntı:
***Buda bizim ekibin uçuş çantası.
Çantanın heli hariç diğer ekipmanları da alıyor olması gerçekten büyük bir avantaj. Doldur hepsini içine sonrada at kolunun üstüne çık yola, daha ne olsun :thumbup: :halay:

Arda Erkan' Alıntı:
***E325V2 Havada teslim videomuz. :laugh:
"Havada Teslim" denince bende gerçekten heli havada iken kumanda el değiştirdi zannetmiştim ama neyse artık :laugh: :D Neyse şaka bir yana her iki tarafa da hayırlı olsun %p

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Çantanın heli hariç diğer ekipmanları da alıyor olması gerçekten büyük bir avantaj. Doldur hepsini içine sonrada at kolunun üstüne çık yola, daha ne olsun :thumbup: :halay:
"Havada Teslim" denince bende gerçekten heli havada iken kumanda el değiştirdi zannetmiştim ama neyse artık :laugh: :D Neyse şaka bir yana her iki tarafa da hayırlı olsun %p

Abi çanta benim için büyük kolaylık oldu. :)

Aynen abi yerde teslim oldu biraz ama idare edin artık. :laugh: :lol: Ayrıca teşekkürler abi. :thumbup:

Arkadaşlar Abiler Herkese merhaba :saygilar:

2 Gün önce Arda ve Namı değer Teknomuz Burak ile ufak bi kaçamak yaptık :yuppi: uçuşlar yağmır dolayısıyla biraz ara vermek durumunda kaldık ama genede son son iyi kötü bir uçuş yapabildim :lollol:

Arda kardeşim çok fazla uçmadı hatta bi ara rüzgarla dans etti desem yeridir :lollol:

Bu uçuş benim uçuşum :saygilar:

Pazar gününe hazırlanın , modeli getiriyorum ben de ordayım :laugh: :laugh: :laugh:

O nasıl bir rüzgardı öyle ben uçup gidecem sandım bir ara. :lol: Modeli zor indirdim valla. :laugh: :lol:

Bu arada modelle ilk invert denemeleri gayet başarılıydı çalışmaya devam kardeşim. :laugh:

Doğukan Ocak' Alıntı:
Pazar gününe hazırlanın , modeli getiriyorum ben de ordayım :laugh: :laugh: :laugh:

oo güzel uçuşlar izleyeceğiz demek :) Sen kendini hazırla gel. ;D Biz hazırız.

Arda Erkan' Alıntı:
oo güzel uçuşlar izleyeceğiz demek :) Sen kendini hazırla gel. ;D Biz hazırız.
Bu gece yola çıkıyorum , Cuma , cumartesi , pazar oradayım. Eğer müsait olursanız havanın güzel olduğu bir anda kaçabiliriz. Duyduğuma göre hava bozukmuş orda :(

Doğukan Ocak' Alıntı:
Bu gece yola çıkıyorum , Cuma , cumartesi , pazar oradayım. Eğer müsait olursanız havanın güzel olduğu bir anda kaçabiliriz. Duyduğuma göre hava bozukmuş orda :(

Maalesef havalar çok kötü. :( Güneşe hasret kaldık Ankarada.

Doğukan Ocak' Alıntı:

Doğukan her zaman bekleriz :thumbup: sen hazırlan çık gel :halay:

Arda Erkan' Alıntı:
O nasıl bir rüzgardı öyle ben uçup gidecem sandım bir ara. :lol: Modeli zor indirdim valla. :laugh: :lol:

Bu arada modelle ilk invert denemeleri gayet başarılıydı çalışmaya devam kardeşim. :laugh:

Ahahh aynen kardeşim rüzgar değil tornadoydu o :lollol:

Teşekkür ederim kardeşim bakalım daha çok şey öğrenicem senden :saygilar:

süpersiniz, heliler evde yatıyor, içimde bir kıpırtı, topla uçur şunları diyor... zor sahip oluyorum, 500 lük le tekrar dönüş mü yapsam ki :lol: :lol: :RCKolik:

Recep ellerine saglik yavas yavas Invert, Tic toc baslamissin :thumbup: Bu yaz ankara ekibi bomba gibi geliyor :halay:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Recep ellerine saglik yavas yavas Invert, Tic toc baslamissin [emoji106] Bu yaz ankara ekibi bomba gibi geliyor :halay:
Arda kardesim sayesinde sağolsun abi ayrı bi özgüven verdiriyor insana :D yanında uçarken titreme olayı bile yok denecek kadar az oluyor valla :D

Eline sağlık Recep çok güzel uçmuşsun. :bravo: :bravo:

Aynen devam böyle, sürekli tekrar etmen lazım " Piper yok Piper yok..... " :laugh: :lol: :lol: :lol:

Türker Akgün' Alıntı:
Eline sağlık Recep çok güzel uçmuşsun. :bravo: :bravo:

Aynen devam böyle, sürekli tekrar etmen lazım " Piper yok Piper yok..... " :laugh: :lol: :lol: :lol:

Çok teşekkürler Türker abi :halay: aynen abi piper 'a alan lazım pist lazım vs vs heli öyle değil birde artık heli de kendimi geliştirme vaktim geldi inşallah devamı gelecek :thumbup: