[Video]: Tam Zamanlı Rckolik Ankara Uçuş Ekibi // Uçuşlara Devam //07.06.2015

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan arda
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
[Video]: Tam Zamanlı Rckolik Ankara Uçuş Ekibi // Uçuşlara Devam //24.05.2015

Recep tebrik ediyorum. Valla sen de helici oldun ciktin be kardesim.
Arda gibi bir ADAM in senin yaninda olmasi buyuk bir sans.
Devamini bekliyoruz ucuslarin kardesim ;)

[Video]: Tam Zamanlı Rckolik Ankara Uçuş Ekibi // Uçuşlara Devam //07

Doğukan kardeşimiz Ankaraya gelmiş..Pazar günü küçük bir buluşma yaptık. ( Ben , Recep ve Doğukan ) Oldukça güzel keyifli geçti. Hem tanışmış olduk hemde uçuş yaptık. :RCKolik:

Aslında havalar bu aralar kötü olduğu için sohbet amaçlı Recep'in ofiste buluştuk. Yağmur yağmayınca biraz orda uçtuktan sonra güneşte açınca her zamanki uçtuğumuz alana gittik.. :D

Görselleri paylaşıyorum. İlk yüklenen videoyu paylaştım.Diğer uçuş videolarınıda yüklendikçe paylaşacağım. İyi seyirler. :RCKolik:

Wna6JY.jpg

RYNbd1.jpg

kkp1VW.jpg

62bl3P.jpg

Arda Erkan-Trex 600n ( Recepin modeli ) , Vinçler ve arabalar içinde ilginç bir tecrübe oldu benim için :laugh:

Doğukan Ocak - Trex 700d dfc ( Doğukan kardeşimin maşallahı var. Pal sesine doyduk.Telin hafızası dolduğu için video yarım kaldı ama canlı izlemek daha keyifliydi. :laugh: )

Recep Şurgun - Trex 600N (Recep uçuşları arttırdı pilotaj gelişecek zamanla artık. Acele yok :) )

Doğukan Ocak - Trex 450 dfc ( Yükleniyor... )

Bu arada telefonlada olsa alana canlı bağlantı yaptık :thumbup: videoları bekliyoruz

Evet arkadaşlar gene on numara beş yıldız bir buluşma oldu Doğukan kardesimizi elimizden geldiği kadar ağırlamaya çalıştık uçuşlar sahaneydi Arda kardeşim benim model ile harika bir uçuş yaptı vinclerin etrafında funnel yapıyordu az daha [emoji1] [emoji1]

SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Recep Şurgun' Alıntı:
Evet arkadaşlar gene on numara beş yıldız bir buluşma oldu Doğukan kardesimizi elimizden geldiği kadar ağırlamaya çalıştık uçuşlar sahaneydi Arda kardeşim benim model ile harika bir uçuş yaptı vinclerin etrafında funnel yapıyordu az daha [emoji1] [emoji1]

O alanda ters alan turu dahil sıkıntı ama sk720 gerçekten çok güven veriyor.Bu sıkıntılı alanda funnel yaptıysam üniteye istinaden model çizgisini gerçekten çok güzel koruyor.:thumbup:

Bunun küçük kardeşini alacağım mutlaka uçuş performansı çok iyi. :thumbup:

uçuşlar mükemmel. o ne öle ya. ekibin maşallahı var. bu ekibin sırtı yere gelmez.

hızlı ve öfkeli...

Maşallah arkadaşlar elinize saglık güzel uçuşlar..

GT-N7100 cihazımdan gönderildi

Arda 'ya dokunan pilot oluyor , Arda ben de müsait bir zaman Ankara'ya gelip bir çayını içeceğim , havasından mı suyundan mı bilmiyorum ama kerameti kaçırmamak lazım... :D
Elinize sağlık , uçuşlar çok güzel , doların iyice fırlayıp yedek parçanın ateş pahası olduğu şu devirde , zaten kırım korkusuyla uçamazken ,dara düşen hobimizi zevkle sürdürebilen arkadaşları görmek , şahsen bana hem cesaret veriyor hem moralimi düzeltiyor...Devam arkadaşlar , lütfen devam.... :bravo: :RCKolik:

Arda Erkan' Alıntı:
O alanda ters alan turu dahil sıkıntı ama sk720 gerçekten çok güven veriyor.Bu sıkıntılı alanda funnel yaptıysam üniteye istinaden model çizgisini gerçekten çok güzel koruyor.[emoji106]

Bunun küçük kardeşini alacağım mutlaka uçuş performansı çok iyi. [emoji106]
Bencede kardeşim en iyisi olur sayende bide söyle uçuşları ilerletirsem muazzam olucak [emoji1]

Ellerinize sağlık çok güzel bi buluşma olmuş,angaralı Tareq ile ordulu Tareq buluşmuş :)
Recep kardeşimiz de Yakında Tareq gibi uçacak şüphem yok , en azından uçaktan doğru yolu bulmuş galiba,(şaka tabii ki uçağın yeri ayrı ama heliye gelemez :) )
Tekrar ellerinize sağlık keyifle izledim...

Bu nasıl bir buluşma olmuş böyle. :halay: :halay: Genç arkadaşlarımız bayrağı aldı gidiyor maşallah. :bravo:

Bir ara Türkiye'de helicilik bitiyor diye bile düşünmeye başlamıştım, ama sizi gördükçe tam tersi olduğunu düşünüyorum artık. :yuppi: :yuppi:

Bize böyle pilotlar lazımki bu hobi yaşasın her zaman. :RCKolik:

Büyük buluşmalara baktım gidemiyorum , dedim Ankaraya gidiyorum madem modelleri de götüreyim dedim , fırsatı kaçırmadım :D
Arda ve Recep abilerime tekrar teşekkür ediyorum beni ağırladıkları için. Kısa da olsa çok güzel vakit geçirdik. Bu vesileyle yakından tanışmış olduk :saygilar:
Uçuş alanları favorimdi , kırımı %80 oranında azaltacak formülleri var ;D
Tekrar herkese teşekkürler.. :saygilar:

Arkadaşlar ellerinize sağlık. Havaların pek de iyi gitmediği bu günlerde kısa da olsa şahane bir buluşma yapmışsınız. Videoların tamamını henüz izlemeyedim ama izlediklerim ve gördüklerim yeterli :thumbup: Hepinizin ellerine sticklerine sağlık :bravo:

Özellikle vinçler üzerinde uçuş gerçekten farklı bir deneyim olmuş :D

Bu arada Dogukan yukarı bahsetmiş olduğun " kırımı %80 oranında azaltacak formülleri" çok merak ettim doğrusu :D

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Arkadaşlar ellerinize sağlık. Havaların pek de iyi gitmediği bu günlerde kısa da olsa şahane bir buluşma yapmışsınız. Videoların tamamını henüz izlemeyedim ama izlediklerim ve gördüklerim yeterli :thumbup: Hepinizin ellerine sticklerine sağlık :bravo:

Bu arada Dogukan yukarı bahsetmiş olduğun " kırımı %80 oranında azaltacak formülleri" çok merak ettim doğrusu :D

Abi alan dümdüz öncelikle , uçarken bir yere çarpacağım korkusu kesinlikle yok. Kırımı %80 azaltan formul ise , yaklaşık 1metre hepsinin boyu aynı olan ince otlar (otmu değil mi tam da inceleyemedim :laugh: ) , normal alana göre kırım dahada zorlaşıyor haliyle. O yüzden çok sevdim. :D

Muammer Akbulut' Alıntı:
Bu arada telefonlada olsa alana canlı bağlantı yaptık :thumbup: videoları bekliyoruz

Abi yolunuz düşerse sizin ekibide bekleriz her zaman. :thumbup:
ERHAN YILMAZ' Alıntı:
uçuşlar mükemmel. o ne öle ya. ekibin maşallahı var. bu ekibin sırtı yere gelmez.

hızlı ve öfkeli...

Erhan hızlı ve öfekli ekibi sensiz olmaz. ;D

Mustafa Atabek' Alıntı:
Maşallah arkadaşlar elinize saglık güzel uçuşlar..

GT-N7100 cihazımdan gönderildi

Teşekkürler :thumbup:

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Arda 'ya dokunan pilot oluyor , Arda ben de müsait bir zaman Ankara'ya gelip bir çayını içeceğim , havasından mı suyundan mı bilmiyorum ama kerameti kaçırmamak lazım... :D
Elinize sağlık , uçuşlar çok güzel , doların iyice fırlayıp yedek parçanın ateş pahası olduğu şu devirde , zaten kırım korkusuyla uçamazken ,dara düşen hobimizi zevkle sürdürebilen arkadaşları görmek , şahsen bana hem cesaret veriyor hem moralimi düzeltiyor...Devam arkadaşlar , lütfen devam.... :bravo: :RCKolik:

Abi beni utandırıyorsun. Teşekkürler :) Gel abi başımızın üstünde yerin var. :)

murat kurdoğlu' Alıntı:
Ellerinize sağlık çok güzel bi buluşma olmuş,angaralı Tareq ile ordulu Tareq buluşmuş :)
Recep kardeşimiz de Yakında Tareq gibi uçacak şüphem yok , en azından uçaktan doğru yolu bulmuş galiba,(şaka tabii ki uçağın yeri ayrı ama heliye gelemez :) )
Tekrar ellerinize sağlık keyifle izledim...

Murat abi seninde maşallahın var. Uçuşlarını takip ediyorum. :saygilar:

Türker Akgün' Alıntı:
Bu nasıl bir buluşma olmuş böyle. :halay: :halay: Genç arkadaşlarımız bayrağı aldı gidiyor maşallah. :bravo:

Bir ara Türkiye'de helicilik bitiyor diye bile düşünmeye başlamıştım, ama sizi gördükçe tam tersi olduğunu düşünüyorum artık. :yuppi: :yuppi:

Bize böyle pilotlar lazımki bu hobi yaşasın her zaman. :RCKolik:

Abi teşekkürler, valla bizim hiç bitirmeye niyetimiz yok abi. . :thumbup: :thumbup:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:

Abi çok teşekkürler. Aynen dediğin gibi havalar gerçekten kötüydü ama o gün şansımıza biraz açtı. :)