Radiolink AT-9 incelemesi.

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan akustik
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Evet pilot tr den. Bekleyemem 45 gün kargo gelecek diye. Tabi birde taksit olayı var bonusa 9 taksit yapıyor. arkadaş taksitli istedi.

Sümer Yamaner' Alıntı:
Çok güzel görünüyor AT9. Dokuz kanal alıcı ile 120 dolar. Şaka gibi.

Evet abi hala turnigy 9 lara 300-350 isteyenler varken ağzı var dili yok bu kumanda 400 tl ye gerçekten TR için iyi fiyat yurtdışından alırsan dediğiniz gibi 120 usd.
alıcısı da 15 küsür dolar

http://www.banggood.com/RadioLink-AT9-R9D-2_4GHz-9CH-DSSS-Receiver-For-AT9-AT10-Transmitter-p-961972.html

2cse03m.jpg

Manualine baktım. AT9 manualinde 10.kanaldan söz ediyor bir yerde. :D Biraz Çin işi olmuş sanırım. Bir de servo yavaşlatma işlevi yok ne yazık ki. Scale modelciler için flap yavaşlatma sorunu olacak ve bana müracaat edip Attiny85'li servo yavaşlatıcı isteyecekler. :D :P

Celalettin abi Turnigy 9x lerin piyasası 150 lira civarıydı yaw. 9XR yi kastettiysen eğer, o zaten tutmadı, kullanıcısı yok gibi.

İlker Sönmez' Alıntı:
Evet pilot tr den. Bekleyemem 45 gün kargo gelecek diye. Tabi birde taksit olayı var bonusa 9 taksit yapıyor. arkadaş taksitli istedi.

Gümrüğe takılsa(ki takılır bu kadar afili bir kumandayı öpmeden teslim etmezler) zaten 360 tl yapıyor beklemesi cabası yolda hasarlansa hakkını araması bir dert 40 tl fazla ver 9 taksit ve kargo hasarsız eline kadar gelsin. :halay: Daha ne olsun bundan iyisi şamda kayısı derler eskiler :halay:

İlker Sönmez' Alıntı:
aynı kafadayım abi bi de kumanda bu yani

İlker Sönmez' Alıntı:
Şimdi s bus destekliyorsa futaba uyumlu alıcı ile çalışırmı bu kumanda?

Sanmıyorum İlker hocam çünkü bu firma çıktığından beri futaba kumandaları taklit eden nerdeyse menüsünü birebir kullanan bir firma eski modellerini kullanmıştım ama alıcıları hep kendi üretimi idi ve başka alıcılar ile çalışmıyordu bu da öyle olur sanıyorum.

Doğrudur zaten futaba alıcısı daha pahalı olduğu için çalışsada kendisninkini kullanmak daha akıllıca. Sorma sebebim yarın öbür gün arar da alıcısını bulamazsak diye idi.

Rasim Öztürk' Alıntı:
Celalettin abi Turnigy 9x lerin piyasası 150 lira civarıydı yaw. 9XR yi kastettiysen eğer, o zaten tutmadı, kullanıcısı yok gibi.
Hayır bazı çakallar çıkıp 350 tl ye kadar fiyat çekiyorlar bende bir yerlerimle gülüyorum :laugh:

9XR ler zaten facia stickleri çok arıza yapıyordu, menüsünü ise hiçbir zaman sevmedim zaten.

İlker Sönmez' Alıntı:
Doğrudur zaten futaba alıcısı daha pahalı olduğu için çalışsada kendisninkini kullanmak daha akıllıca. Sorma sebebim yarın öbür gün arar da alıcısını bulamazsak diye idi.

En kötü ihtimal ebay de her zaman bulursun. :agreed:

Bir futaba alıcı fiyatı ile 8 tane bunun alıcısını da alabilirsin. :laugh:

2daysft.jpg

Bu arada PilotTR'deki 400 TL'lik fiyat son derece gerçekçi bana kalırsa. 120 dolar zaten 300 TL ediyor. Beklemesiydi, gümrük riskiydi, Banggood saçmalıklarıydı... Hele de taksit olunca bence PilotTR iyi bir seçim oluyor.

abi arada benim soru gitmiş. ;D :D SBUS nedir abi :D :D