Radiolink AT-9 incelemesi.

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan akustik
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Radiolink AT-10 aldım ama bir türlü ayarlayamadım :( yardım ???

abdullah' Alıntı:
:'( Radiolink AT-10 aldım ama bir türlü ayarlayamadım alıp kullanan varsa ayarları bi zahmet açıklayan bir açıklama sayfassı yada videolu açıklama yaparsa çok makbule geçer :( yardım edin lütfen... şimdiden teşekkürler

bende hem multicopter var hemde jet fanlı uçak var ikisinide çaıştıramadım ayarlar dengesiz .
Sorularınızı sormaya başlamadan önce, açacağınız bir tanışma konusu ile öncelikle biz sizi tanısak nasıl olur ? Üye olurken size gönderilmiş olan özel mesajı okuyabilir ya da aşağıdaki konuyu inceleyip gereğini yapabilirsiniz...
https://www.rckolik.com/tanisma-konusu-neden-onemli-t3020.0.html

ÖZKAN KAYA' Alıntı:
AT-9 Pilot-TR de 480 TL, ancak bangood ta 310 TL ye denk geliyor, arada ciddi bir fark var. Gümrük vergisi bile alsalar yine karlı oluyor, belkide almazlar belli olmaz. Onun için banggod tan alınmasını tavsiye ederim. Ben bu ay başında alacağım çünkü...

http://www.banggood.com/RadioLink-AT9-2_4GHz-9CH-Remote-Control-For-RC-Helicopter-Mode-2-p-933054.html

Pilot-tr'yi arayıp görüşüp garanti ve destek konusunda bir görüşme yaparsanız eminim ki kararınız değişecektir. 9 taksit avantajıda bir başka mesele.

Doğuş' Alıntı:
Pilot-tr'yi arayıp görüşüp garanti ve destek konusunda bir görüşme yaparsanız eminim ki kararınız değişecektir. 9 taksit avantajıda bir başka mesele.

Düşüncenizde haklı olabilirsiniz Doğuş bey, Zaman kısıtlamam olmadığı için ve arada uçuk bir far olduğu için, ayrıca bangood güvenilir bir site olduğu için banggod tan alacağım. Forumdaki kullanan sayısıda arttığı için forumdaki bilgileri kullanarak kumandayı kısa sürede çözerim diye düşünüyorum. Teşekkürler fikriniz için...

Merhabalar,
At9 model kumanda dan sipariş ettim aliexpress üzerinden ve 281 TL ye denk geldi. Türkiye içinde 460 TL den ucuza bulamadığım ve şuan için elimde 35mhz 6 kanal kumanda olduğu için yurtdışı aldım umarım bir sorunla karşılaşmam :halay:

Insallah sorunsuz bir sekilde kumandana kavuşursun Ercan :saygilar:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Merhaba bu gün bu konu güncellenmişken biraz araştırayım dedim ve araştırırken rastladığım Pilot TR nin inceleme ve Menü videolarına rastladım paylaşalım arayan arkadaşlara faydası olabilir.

Radiolink AT9 inceleme

Menü incelemesi

Menü Detaylı incelemesi

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Insallah sorunsuz bir sekilde kumandana kavuşursun Ercan :saygilar:

2
İnşallah, iyi dilekleriniz için teşekkür ederim :) dün kargoya verildi Çin'den gelecek. Kumandayı satın aldığım yerden başka bir pakette yedek alıcı, batarya telemetri zımbırtısı ve simülasyon kablosu sipariş ettim 3'ü 34,42 dolar tuttu. Ayrı kargo ile gönderecekler bu üçünü, gümrükte takılmasın diye 2 sipariş olarak geçtim. Geldiği zaman bu konudan paylaşımlarda bulunurum kutudan çıkanlar vs şeklinde.

Hüseyin Cem ASLAN' Alıntı:
Arkadaşlar ben banggood dan AT9 için telemetri modülü aldım.
http://www.banggood.com/RadioLink-PRM-01-Power-Return-Module-For-AT9-AT10-Transmitter-p-981871.html

Bu modülün sıcaklık ve devir bilgilerini alması için esc yeterli mi? Veya ne gerekiyor? Ya da bu mekanizma nasıl çalışıyor bilen arkadaşlardan rica etsem aydınlatabilirler mi?

aldiginiz sadece voltaji gösteriyor diğer telemetri modulleri yok su an icin. lipo pilin balans soketini takiyorsunuz ve is bitiyor zaten nimh alici pili kullaniyorsaniz dahili telemetrisi var. Biraz zaman versek diger modulleride cikarirlar umarim. Ama saniyorum ki ucus kontrol kartlari ile birlikte kullanildiginda diger bilgileride sbus sayesinde verebiliyor olmasi gerek.

Herkese merhabalar..güzel bir konu olmus ellerinize sağlık..bu cihaz uçakta kullanıma uygun mu ?

arda azak' Alıntı:
Herkese merhabalar..güzel bir konu olmus ellerinize sağlık..bu cihaz uçakta kullanıma uygun mu ?
Elbette :thumbup: Hatta ustteki mesaj sahibi Dogus arkadasimiz bunu ucaklarinda kullaniyor ;)

Çok teşekkür ederim mehmet bey(abi) ;D

Menzili arttırmak isteyen arkadaşlar, bu kumanda TBS crossfire ile uyumludur bilginiz olsun. Helipal 'de özel kablosuyla satıyorlardı.

murathanaksoz' Alıntı:
Menzili arttırmak isteyen arkadaşlar, bu kumanda TBS crossfire ile uyumludur bilginiz olsun. Helipal 'de özel kablosuyla satıyorlardı.

Teşekkürler. Merak ettiğim bir konu idi.