[Video]: İstanbul Hezarfen Team

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan is@_gs
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Sümer Yamaner' Alıntı:
Eyvahhh. Tanık koruma programına başvurup estetik ameliyat mı olsam!? [emoji14] :D

Hayır hayır... Mesele o değil. Uçuş sıralaması ve zamanlaması konusu ayrı. O konuda her ekip ve her saha kendince bir çözüm üretiyor. Ama uçuş olmadığı zamanlarda bir arada olmak güzel oluyor. Pazar günü saat 11 ile 18 arası sahada olmama rağmen bu arkadaşlarla tanışamamış olmam önemli bir sorun. Haa ben arkadaşları suçlamıyorum. Bir o kadar kusuru da kendimde buluyorum. Ama inanın (günün raporu bizim gizli grupta ne yazık ki) o gün o kadar koşturdum ki birkaç arkadaşın uçağı için Ben yanlarına gidemedim. Onlar da gelmeyince böyle oldu. :)
Aynen dedıgın gıbı oluyor abı bızde alana gırdık sarj aletı bı sıkıntı oldu ısmaıl abının 500 sıkıntı oldu onla bunla derken ne bakabıldık ne sohbet edebıldık kafayı masadan kaldıramadık desek yeridir [emoji1]

İşte tepemden uçaklar geçerken uçuş yapmaya çalıştığım video. :lollol:

Trex 450 Domınator.

[emoji122] [emoji122] ama abı o gun ne gulmustum ya [emoji1] [emoji1]

Bizim ekipten Önder kardeşimiz son çalışmasıyla çıtayı çok yükseltti. Biz her günün akşamı yazılı rapor yayınlarken Önder bakın ne yapmış... 28 Aralık 2014 günün video raporu...

:lollol: :lollol: .....Mini multicopter tecrübesi çok güzel olmuş........Koca koca modelcileri 15 dolarlık bir oyuncak ne duruma düşürmüş...... :lol:..Harikaydı Sümer abi..... :saygilar:

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
:lollol: :lollol: .....Mini multicopter tecrübesi çok güzel olmuş........Koca koca modelcileri 15 dolarlık bir oyuncak ne duruma düşürmüş...... :lol:..Harikaydı Sümer abi..... :saygilar:

Uçuran da profesyonel hava çekimcisi. :P :D

ismail ŞENCAN' Alıntı:
İşte tepemden uçaklar geçerken uçuş yapmaya çalıştığım video. :lollol:

Trex 450 Domınator.
Evet dediğin gibi hava trafiği epey yoğunmuş Ismail :-\ Neyse en azından 450 ile ucuşunu ilk defa paylaşmış oldun :thumbup:

Sümer Yamaner' Alıntı:
Bizim ekipten Önder kardeşimiz son çalışmasıyla çıtayı çok yükseltti. Biz her günün akşamı yazılı rapor yayınlarken Önder bakın ne yapmış... 28 Aralık 2014 günün video raporu...
Dediğin gibi abi, Önder arkadaşımız çıtayı çooook kötü yükseltmiş :laugh: :D Tek kelime ile harika bir GUN ÖZETI olmuş :bravo: :halay: Keşke her hafta böyle bir çalışma yapsa da biz de zevkle seyretsek :D

Bu arada merak ettim abi siz yazılı raporu nerede paylaşıyorsunuz ??

Evet gelelim video ile ilgili yorumlara. Benim de favorim Hakan kardeşim ile aynı, micro quadro kalkışı :lollol: :lol: Diğer beğendiklerim ise :halay:

02:45-03:00 arası TREX 600 ESP ucuran kim abi ?? maşallahı var :bravo:
03:45 beklenen maiden kalkısı ve inişi yürekleri biraz hoplatan cinsiden olmuş abi ;D
05:25 ise tek kelime ile harika, muzik tam oturmus :yuppi:
06:33 Micro Quadro kalkış sahnesi :lollol:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Dediğin gibi abi, Önder arkadaşımız çıtayı çooook kötü yükseltmiş :laugh: :D Tek kelime ile harika bir GUN ÖZETI olmuş :bravo: :halay: Keşke her hafta böyle bir çalışma yapsa da biz de zevkle seyretsek :D

Bu arada merak ettim abi siz yazılı raporu nerede paylaşıyorsunuz ??

Evet gelelim video ile ilgili yorumlara. Benim de favorim Hakan kardeşim ile aynı, micro quadro kalkışı :lollol: :lol: Diğer beğendiklerim ise :halay:

02:45-03:00 arası TREX 600 ESP ucuran kim abi ?? maşallahı var :bravo:
03:45 beklenen maiden kalkısı ve inişi yürekleri biraz hoplatan cinsiden olmuş abi ;D
05:25 ise tek kelime ile harika, muzik tam oturmus :yuppi:
06:33 Micro Quadro kalkış sahnesi :lollol:

Mehmet'ciğim gizli bir facebook grubumuz var. Gizlilik genel istek üzerine. O nedenle değiştiremiyoruz. Raporları orada paylaşıyoruz. Başka bir ortamda da paylaşılabilir ama orada bulunmayanın ne kadar ilgisini çeker bilemem. Böyle video rapor olunca iş değişiyor doğal olarak.
Bir gün oturup bütün raporları fotoğraflarla bezeyip tek bir pdf haline getirmek gibi bir niyetimiz var.

Trex uçuran kişiyi size şöyle hatırlatayım. Model biyografisi başlığı altında bir Volkswagen Transporter fotoğrafı paylaşmıştım hatırladınız mı? İşte o!
Maiden işi de şöyle. O gün belki onuncu maiden günümüzdü. Yani daha önce dokuz sefer maiden için gelip dönmüştü o uçak. Elevatör sistemi sorunlu olmasına rağmen toplayan arkadaşımız bir kez de olsa uçtuğunu göreyim dedi. Ehh ben de warbird ustasıyım ya!!! :P Açtım gazı havalandım. :)
Ben videoda asıl 02:12 civarına bittim! :D

Sümer Yamaner' Alıntı:
Mehmet'ciğim gizli bir facebook grubumuz var. Gizlilik genel istek üzerine. O nedenle değiştiremiyoruz. Raporları orada paylaşıyoruz. Başka bir ortamda da paylaşılabilir ama orada bulunmayanın ne kadar ilgisini çeker bilemem. Böyle video rapor olunca iş değişiyor doğal olarak.
Bir gün oturup bütün raporları fotoğraflarla bezeyip tek bir pdf haline getirmek gibi bir niyetimiz var.
Anladım abi. Dediğin gibi orada olmayanlar için raporun çok da anlamı yok, ben sadece meraktan sormuştum :) Ama böyle videolar olursa mutlaka bekleriz %p

Sümer Yamaner' Alıntı:
Trex uçuran kişiyi size şöyle hatırlatayım. Model biyografisi başlığı altında bir Volkswagen Transporter fotoğrafı paylaşmıştım hatırladınız mı? İşte o!
Tamam hatırladım abi :thumbup: Uzun bir uçuşunu göremedik ama gördüğüm kısımdan yorum yapacak olursam eminim ki tam kontrollü ve net bir uçuşu var o arkadaşımızın %p

Sümer Yamaner' Alıntı:
Maiden işi de şöyle. O gün belki onuncu maiden günümüzdü. Yani daha önce dokuz sefer maiden için gelip dönmüştü o uçak. Elevatör sistemi sorunlu olmasına rağmen toplayan arkadaşımız bir kez de olsa uçtuğunu göreyim dedi. Ehh ben de warbird ustasıyım ya!!! :P Açtım gazı havalandım. :)
Ben videoda asıl 02:12 civarına bittim! :D
Gerçekten çok aksilik yaşanmış, 9 defa git ve elin boş dön :-\ Arkadaş yine de iyi sabırlıymış abi :laugh: ben olsam o kadar bile dayanamazdım :D

Sümer Yamaner' Alıntı:
Önder'in eline sağlık. :bravo:

Harika bir gün olmuş Sümer Abi. Sizin her buluşma böyle oluyorsa valla kıskanıcam. :laugh:

Türker Akgün' Alıntı:
Önder'in eline sağlık. :bravo:

Harika bir gün olmuş Sümer Abi. Sizin her buluşma böyle oluyorsa valla kıskanıcam. :laugh:

Valla üç aşağı beş yukarı böyledir. Kıskanmayı bırak. Topla bi uçak. :P :D

Arkadaşlar Günaydın Mutlu noeller :D
Video yüklemesi biraz geç oldu internetin azizligine ugradım
:halay: :RCKolik:

Sümer Yamaner' Alıntı:
Valla üç aşağı beş yukarı böyledir. Kıskanmayı bırak. Topla bi uçak. :P :D
Kıskanılan konu yanlış anlaşıldı belli ki :) :laugh: :lol: