[Video]: İstanbul Hezarfen Team

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan is@_gs
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

mustafa temuralay' Alıntı:
Video yüklemesi biraz geç oldu internetin azizligine ugradım
Nitro modeller zaten çok azaldılar, modelin kırılmasına videoda dumanı görünce daha çok üzüldüm şimdi. :(

Son otorotasyon kısmı biraz heyecanlıydı :laugh: Güzel uçuş tebrikler. :bravo:

Türker Akgün' Alıntı:
Nitro modeller zaten çok azaldılar, modelin kırılmasına videoda dumanı görünce daha çok üzüldüm şimdi. :(

Türker Akgün' Alıntı:

Tsk ederım turker abı nıtronun elektrıklıye gore ucusu cok hosuma gıdıyor hemde dumanını ızlemek dedıgım gıbı zevklı olur

Aslında model de cok bı sorun yok ama daha tam emın degılım ama buyuk sıkıntı olarak motor da onu da dun fark ettım motorun buyuk ıgnesı yere carpma sırasında yamulmus ıns sadece ıgne bulma ımkankm olur yoksa bı 300$ motor yolu da gozukecek
0b72d257c9662e34d9f9305018515bb7.jpg

021cfcdc2dab8d4c45a8172b55b36734.jpg

Mevzu bu abı motor ys56

Arkadaşlar Günaydın Mutlu noeller :D
Video yüklemesi biraz geç oldu internetin azizligine ugradım
Karlı bir sabahta güneşli ve nitro dumanlı uçuş iyi geldi Mustafa :thumbup: Tekrar geçmiş olsun, inşallah tez zamanda modelimiz yine sahalara dönmüş olur.

Türker'in de belirtiği gibi otorotasyonun sonunda yürekler azıcık ağza gelmiş :D

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Karlı bir sabahta güneşli ve nitro dumanlı uçuş iyi geldi Mustafa [emoji106] Tekrar geçmiş olsun, inşallah tez zamanda modelimiz yine sahalara dönmüş olur.

Türker'in de belirtiği gibi otorotasyonun sonunda yürekler azıcık ağza gelmiş :D
Sorma abı ruzgar o taraftan esınce modelı zor yatırabıldım [emoji2]

Selam Mustafa,

Son uçuş videonu izledim. Afferinnn, güzel uçuş olmuş, kendine güvenin de yerinde. Modeli de özlemişim bu arada :)

Kırım videon yok sanırım, o yüzden onla ilgili bir yorum yapamıyorum, ama son videoya göre motorun biraz ayarsız geldi. Özellikle tictoc larda baya bi bayılıyordu. Şu iğne işini falan bi hallet de ayarı yapalım bi ara güzelce.

Hobaaaa bı aferin i daha kaptık [emoji1]

O kırım ıcın vıdeo yok abı aynen model tıctok larda bayılıyor da senden ıyı olmasın bı abım var [emoji2] [emoji2]
Moturu calıstırdı taam bu ucar dedı bıraktı gıttı bı arada heral de yapar galıba ayarlarını [emoji2] [emoji2]

Modelı de bı toplayak ta ozlem gıderırız abıcımm

Hobaaaa bı aferin i daha kaptık [emoji1]

O kırım ıcın vıdeo yok abı aynen model tıctok larda bayılıyor da senden ıyı olmasın bı abım var [emoji2] [emoji2]
Moturu calıstırdı taam bu ucar dedı bıraktı gıttı bı arada heral de yapar galıba ayarlarını [emoji2] [emoji2]

Modelı de bı toplayak ta ozlem gıderırız abıcımm

Şimdi öncelikle ben Yıldırım insanından daha iyi değilsem hiç muatap olmayam zaten modelle :)
Ayrıca ben kendi modelime elimi sürebiliyor muyum uleyn senin modele iğne ayarı yapayım :D
Ama sen modeli topla hele o zaman benim modeli de senin modelide ayarlarız :)

Selçuk ÖZTÜRK' Alıntı:
Şimdi öncelikle ben Yıldırım insanından daha iyi değilsem hiç muatap olmayam zaten modelle :)
Ayrıca ben kendi modelime elimi sürebiliyor muyum uleyn senin modele iğne ayarı yapayım :D
Ama sen modeli topla hele o zaman benim modeli de senin modelide ayarlarız :)

E tabe boynuz kulağı geçer derler, benden iyi olman normal ;D

Sen uçabiliyon mu yaw? Hayır görmeyeli baya bi oldu da ondan diyom :laugh:

Bu arkadaş ile beni mıatap etmeyin Mustafa yazdıklarımı sen ilet kendisine :lollol:
Ben uçuş olarak demedim zaten karakter olarak demişidim kendisi ile aynı kefeye konamayacığımı :D
Uçmuyorum ama oldukça istekliyim her an türkücü eee şeeyy pilot olabilirim :D

[emoji2] [emoji1]

Valla bunun uzerine şöyle guzel bi atişma güzel olur hee [emoji2] [emoji2]

18.01.2015 Pazar günü Hezarfen seferimiz.
Görseller:

262tqie.jpg

231aw7.jpg

10ggswp.jpg

2igkt90.jpg

2rm83uq.jpg

21dqyde.jpg

110kx0j.jpg

2zp61qp.jpg

689frl.jpg

VİDEOLAR:

Mustafa Temuralay Trex 450 L Domınator madien

Goblin 500

Diğer videolar yüklendikçe yayınlanacaktır.

[emoji1] [emoji1] valla eline saglik abi
Super birgundu
Saolsun selcuk ÖZTURK Mehmet KARAKAYA da gelip yardimlarindan.dolayi.ikisinede tsk ederiz sikintisiz kahkahali.guzel.bir.gun. Oldu tahminim ce katilimci sayisi.yavas yavas artacak
[emoji122] [emoji122]

Aynen Musti dün çok keyifliydi. Selçuk ve Mehmet sağolsunlar çok yardımcı oldular.
Yanlız o değilde uçakçı arkadaşlarımız yeni türbün motoru çalıştırmak için uğraşırken havada sadece pal sesi vardı.. :laugh: Ayrıca videosu var onuda yayınlayalım.. ;D ;D

[emoji1] [emoji2] aynen abi bide o vardi hatta benim telde birde o vizilti cikartan varya onunda videosu var ama bi turlu yakalayamdim [emoji2]

ismail ŞENCAN' Alıntı:
18.01.2015 Pazar günü Hezarfen seferimiz.
Görseller:
Modeller, ekip ve gorseller sahane ellerinize saglik arkadaslar :bravo: :thumbup: paylasimlariniz sayesinde bizlerde her hafta Hazerfene gitmis kadar oluyoruz :halay: diger videolari da sabırsızlıkla bekliyoruz ;)

Bu arada unutmadan sorayim, Sumer abimiz ile tanistiniz mi ??